Mplus

Specijalist korisničke podrške na francuskom jeziku

Support

Iskustvo
Junior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 16 dana

O kompaniji

M Plus Grupa vodeća je europska BPTO kompanija sa sjedištem u Zagrebu. S više od 14.000 zaposlenika u 14 zemalja, kompanija isporučuje usluge i rješenja duž cijelog lanca vrijednosti CX na temelju brige o kupcima, tehnologije i savjetovanja multinacionalnim korporacijama u raznim ključnim industrijama diljem svijeta.

Opis posla

Nastavljamo s dinamičnim rastom i razvojem našeg poslovanja i ako se vidite u takvom okruženju, pridružite se našem timu kao Specijalist korisničke podrške na francuskom jeziku (m/ž):

Opis poslova:

  • podrška korisnicima
  • Kanali komunikacije: voice, chat i mail

Kvalifikacije

Uslovi:

  • prednost imaju kandidati sa razvijenim komunikacijskim vještinama
  • znanje francuskog i engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • spremnost na predani rad i učenje
  • snalažljivost, ljubaznost i zadovoljstvo u radu s klijentima
  • sklonost timskom radu

Dodatne Informacije

Šta nudimo:

  • Mogućnost rada od kuće širom BiH
  • Bonus dobrodošlice 500,00 BAM bruto
  • Konkurentna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • napredovanje
  • rad u dinamičnoj, ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini
  • bonuse
  • konstantno usavršavanje od strane poslodavca

Ako želiš biti dio mladog i uspješnog tima, onda si na pravom mjestu.

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...