Iskustvo
Medior, Senior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 12 dana

O kompaniji

LANACO Information Technologies, established in 1990 with the head office in Banja Luka, is the largest private company in the field of information technology in Bosnia and Herzegovina. The part of LANACO Company is also Inecco, the first commercial Internet service provider in Bosnia and Herzegovina, established in 1997. Currently, the company has more than 300 employees, with great number of graduated engineers and economists. By constant training, education and specialization of our employees, we have created a team of specialists and experts who provide a guarantee for the successful implementation of projects in the IT field.
In addition, LANACO is the largest software company in the country. Other interesting fact about us is that we also deal with system integration, i.e. we integrate various hardware and software components in a single system.
We are focused on the following products and services:
  • Software Solutions
  • System Integrator
  • Network Systems
  • Data Services
  • Internet Service Provider
  • Hardware Solutions
  • Maintenance Support Agreements
  • Low and medium voltage
  • Education and Training solutions
  • Software licences

Opis posla

Kao SAP programer bićeš odgovoran za prikupljanje zahtjeva i specifikaciju, analizu, testiranje, dizajn i razvoj u SAP okruženju, kao i implementaciju i održavanje SAP sistema i aplikacija koristeći SAP alate.

Opis pozicije

  • Stalni razvoj od specifikacije, dizajna, programiranja do testiranja i puštanja u rad od strane kupaca
  • Implementacija sa savremenim tehnologijama u SAP okruženju
  • Podrška dizajnu uz dodatak korisničkih zahtjeva i dopunu aktuelnih trendova

Kvalifikacije

Šta očekujemo od tebe?

  • Rad sa tehnologijama ABAP, Java, C#, OOP, Javascript, integracija API-ja (REST/SOAP/OData), JSON, UI5
  • Rad sa bazama podataka i SQL upita
  • Izrada i testiranje u SAP alatima
  • Obavljanje i implementacija enhancmet-a i BAPi-a
  • Učestvovanje u implementaciji, održavanju i razvoju SAP sistema

Potrebne kvalifikacije

  • VSS iz oblasti informatike, tehničkih nauka (računarski/informatički smjer)
  • Minimalno 2+ godine iskustva u ABAP / ABAP objektima
  • Minimalno 2+ godine iskustva rada sa UI5 tehnologijom
  • Poznavanje integracijskih tehnologija SAP Gateway, REST (OData usluge), RFC
  • Iskustvo u dizajnu i programiranju u oblasti SAP NetWeaver
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (najmanje B2 nivo)
  • Spremnost za istraživanje novih tehnologija i trendova na tržištu
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Dodatne Informacije

Prednost

  • Poznavanje njemačkog jezika
  • Nudimo ti
  • Razmijena znanja i iskustava korišćenjem različitih SAP alata, platformi i pristupa
  • Mogućnost napredovanja i kontinuiranog razvoja
  • Validaciju vašeg znanja i zalaganja kroz beneficije

Dodatni benefiti

  • Plaćena rekreacija na mjesečnom nivou
  • Hibridni model rada
  • Edukacija i mogućnost sertifikovanja za oblasti od interesovanja
  • Fleksibilno radno vrijeme

Ono što nas izdvaja

Mi smo kompaktan tim od 400 ljudi, koji je stvorio pozitivno radno okruženje izgrađeno na međusobnom poštovanju i profesionalnosti. Više od tri decenije smo dio uspješnih poslovnih putovanja manjih ili većih organizacija.
Pod jednim krovom ujedinili smo razvoj softvera, hardvera, telekomunikacije, sistemsku integraciju i posvetili se edukaciji mladih ljudi. Kompanija je posebno fokusirana na proizvodnju velikih softverskih rješenja za potrebe javnog i privatnog sektora, koja direktno utiču na razvoj poslovanja.
Temelj kompanije čini sve veći broj stručnjaka iz svih oblasti IT industrije, a visoki standardi, efikasna realizacija projekata i sposobnost razvoja bilo kojeg IT rješenja, omogućavaju nam da uživamo u širokoj prepoznatljivosti i povjerenju klijenata i partnera.

Kako se prijaviti?

Važno nam je tvoje radno iskustvo, za šta će nam trebati tvoj CV. Popuni prijavu i dodaj svoj CV klikom na dugme POŠALJI PRIJAVU.

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...