Iskustvo
Medior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 28 dana

O kompaniji

BS Telecom je internacionalna kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji, isporuci i integraciji kompletnih telekomunikacijskih i informacijskih sistema. Za naše klijente nudimo rješenja u više oblasti, uključujući enterprise software, ITS, IoT i Smart cities. Zahvaljujući ulaganju u vlastita tehnološka istraživanja kreirali smo vlastiti software za nadzor i upravljanje prometom i tako se lansirali kao regionalni lider u ovoj oblasti. Trenutno zapošljavamo više od 100 uposlenika u Bosni i Hercegovini, Češkoj Republici, Srbiji, Crnoj Gori, Hrvatskoj.

Opis posla

Kao inovativna softverska firma tražimo iskusnog I motiviranog sistem inženjera za obavljanje poslova planiranja, projektovanja, implementacije I održavanja telekomunikacionih sistema. Ova pozicija pruža mogućnost rada koristećI različite tehnologije za rješavanje kompleksnih izazova uz konstantno učenje I napredovanje.

Neke od karakteristika koje kandidata čine idealnim za ovu poziciju su:

  • spremnost na timski rad
  • spremnost za preuzimanje odgovornosti
  • spremnost na stalno usavršavanje
  • svijest o važnosti rokova
  • izražene organizacijske vještine
  • izražene komunikacijske vještine

Kvalifikacije

Uslovi

Univerzitetska diploma (poželjno Elektrotehnički fakultet, odsjek za telekomunikacije);
Poznavanje rada sa bazama podataka (Oracle,Microsoft SQL);
Poznavanje rada na Windows, Windows server i Linux operativnim sistemima;
Iskustvo u radu sa virtualizacijskim tehnologijama (KVM / HyperV / VMWare);
Poznavanje računarskih mreža (LAN) i načina umrežavanja;
Dobro poznavanje engleskog jezika u pisanju i govoru;
Vozačka dozvola B kategorije

Dodatne Informacije

Nudimo

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja;
  • Izazovnu ulogu u dinamičnom i inovativnom okruženju;
  • Suradnja sa vrhunskim stručnjacima u industriji;
  • Konkurentna početna plaća, i još mnogo toga….

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...