Galileo

User Experience Designer

FigmaUX

Iskustvo
Junior, Medior, Senior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 28 dana

O kompaniji

Synergy of smart information technology and business knowledge, and thanks to that we support the growth of your business on a solid foundation and great software!

Opis posla

Traži se UX dizajner da radi na razvijanju prototipa u Figmi (ili Adobe XD) za web i mobilne aplikacije. Fokus leži na osmišljanju kompletnog user-workflow-a i koncepciji rješenja u kooperaciji sa lead product ownerom.

  • 95% remote rad
  • 90% UX koncenpcija i dizajn
  • 10% klasičnih dizajnerskih poslova
  • Ugovor na neodređeno
  • High-end oprema (34" Monitor, Mac Pro 16, ...)
  • Do 30 dana godišnjeg odmora

Dodatne Informacije

Prijava na oglas podrazumijeva spremnost da se odradi jednostavan use-case kako bi se provjerila kompatibilnost sa postojećim i budućim projektima. Uz prijavu dostaviti linkove postojećih radova, idealno sa fokusom na kompleksnije i/ili inovativnije projekte. Prijave bez adekvatnih linkova neće biti razmotrene.

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...