Iskustvo
Junior, Medior, Senior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 26 dana

O kompaniji

Antecna je IT kompanija sa sjedištem u Banja Luci specijalizovana za razvoj softverskih proizvoda u procesima digitalizacije javnog i privatnog sektora. Godine iskustva i partnerstva sa globalnim konsultantskim i IT kompanijama, potvrđuju posvećenost i kontinuitet sa klijentima na domaćem, regionalnom i stranom tržištu. Mi smo „Customer-centric“ inženjerski tim specijalizovan za implementaciju rješenja i projekata primarno za klijente u telekomunikacijama, energetici i saobraćaju.

Neki od naših vodećih proizvoda su: mGo, IPTV AdInsertion, ONTV portal, Unified Recharging, ePošteSrpske, ATC Rostering, IoT Collector Analitics, Umbrella FM&PM…..

Opis posla

Otvorena pozicija: Support Engineer (jedno mjesto)
Lokacija: Banja Luka

Zbog povećanog obima posla, tražimo Support inženjera koji će biti odgovoran za pružanje podrške našim korisnicima i koordinaciju kako sa internim L3 resursima za naše proizvode tako i sa vendorima za eksterne proizvode za koje radimo integraciju. U ovoj ulozi, vaša glavna odgovornost će biti pružanje tehničke podrške našim klijentima putem različitih kanala komunikacije, uključujući telefon, e-poštu. Takođe ćete raditi na rješavanju problema, troubleshootingu, prikupljanju korisničkih povratnih informacija i saradnji sa ostalim članovima tima radi kontinuiranog unapređivanja naših proizvoda i usluga. Iskustvo nam pokazuje da support inženjeri postaju nezamjenjiva karika i brzo ostvaruju profesionalnu ličnu nadogradnju uz rad sa iskusnim inženjerima u pozadini iz naših internih ili eksternih vendorskih timova.

Glavne odgovornosti:

  • Komunikacija sa klijentima na lokalnom jeziku (mail ili telefon)
  • Komunikacija sa vendorskim timovima za eksterne proizvode (Engleski jezik, mail/ telefon)
  • Komunikacija sa internim timovima za interne proizvode
  • Prikupljanje logova sa Linux i Windows OS based uređaja (serveri i sl)
  • Troubleshooting
  • Monitoring opreme i uređaja
  • Testiranje gotovih firmware-a na određenim uređajima
  • Restart servisa (Linux based OS)
  • Dobro poznavanje rada na računaru i softverskih alata Office
  • Osnovno razumjevanje koncepta mrežnih protokola i alata
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Pouzdanost, predanost i timski duh
  • Vozačka dozvola B kategorije

Kvalifikacije

  • Visoka stručna sprema, u računarskim naukama, informacionim tehnologijama, ili srodnoj oblasti.
  • Poželjno iskustvo u radu u tehničkoj podršci ili sličnoj ulozi u IT industriji.
  • Poželjno poznavanje procesa digitalne transformacije i iskustvo u radu sa softverskim
  • proizvodima koji podržavaju ove procese.
  • Sposobnost efikasnog komuniciranja sa korisnicima različitih nivoa tehničke ekspertize, kao i sa internim timovima razvoja i podrške.
  • Znanje i iskustvo u troubleshootingu softverskih problema, uključujući dijagnostiku, rješavanje incidenata i upravljanje vremenom odziva.
  • Sposobnost za prilagođavanje promjenama prioriteta i zahtjeva klijenata.
  • Znanje engleskog jezika, kako u govoru tako i u pismu
  • Fleksibilnost i spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Dodatne Informacije

Što nudimo:

  • Stimulativni radni uslovi
  • Rad na raznolikim kreativnim projektima za domaće i strano tržište korištenjem aktuelnih tehnologija
  • Prilike za profesionalni i lični razvoj
  • Podsticanje inovacija
  • Kolege na čiju stručnost možete računati

Ako mislite da je ovo vaša prilika za profesionalni rast i napredak u stabilnom i dinamičnom okruženju, željno iščekujemo vašu prijavu!
Kako se prijaviti: Molimo vas da svoj CV i motivacijsko pismo pošaljete na mail: office@antecna.com. U predmetu e-pošte navedite: "Prijava za posao: Support Inženjer".
Rok za prijavu: 15.07.2024

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...